Po - Pá: 8:00 - 16:00     552 304 048        info@lederzentrum.cz

Způsoby doručení

Osobní vyzvednutí


Své objednávky si můžete bezplatně vyzvednout i osobně na adrese sídla naší firmy v pracovních dnech od 8:00 - 16:00 hod. Po objednání je zboží zpravidla připraveno k odběru následující den a po dobu 7 pracovních dnů bude pro Vás rezervováno. Než se pro něj vypravíte, vyčkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena! Pokud si zboží v této lhůtě neodeberete, bude uvolněno do dalšího prodeje.Česká pošta


Balík do ruky a balík na poštu. Objednané zboží je zasíláno službou na adresu zákazníka uvedenou v objednáce nebo na uvedenou pobočku České pošty. V případě způsobu úhrady “na dobírku” zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo doručovateli nebo na přepážce České pošty.


ceny služby:

dobírka: 155,- Kč
bezhotovostní platba předem: 125,- Kč


 

Kurýrní služba DPD


Objednané zboží je zasíláno na adresu zákazníka uvedenou v objednáce. Po předchozí domluvě s dopravcem je možné si zásilku také vyzvednout osobně na doručovacím depu. V případě způsobu úhrady “na dobírku” zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zásilky přímo řidiči nebo na depu DPD.


ceny služby:

dobírka: 125,- Kč
bezhotovostní platba předem: 105,- Kč

 

Skladové zboží expedujeme do 48 hodin od přijetí objednávky. Zboží na objednávku expedujeme ihned po obdržení zboží od našeho dodavatele, zpravidla do 14 dnů. Dodací lhůta je 2 pracovní dny. Při platbě zboží bankovním převodem bude zboží vyexpedováno až po připsání platby na náš účet.

 

Při objednávce zboží nad 2000,- Kč je dopravné zdarma!