ZÁKAZNICKÁ  PODPORA:    Po - Pá:    8:00 - 16:00   |  tel.: 552 304 048   |  email: info@lederzentrum.czODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY


 

Odstoupit od kupní smlouvy můžete bez udání důvodu v souladu s ust. § 7 a násl. Zákona č. 102/2014 CFU o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané a s visačkou.

 

V balíku Vám spolu se zbožím zabalíme i Formulář na odstoupení od kupní smlouvy a zpětný štítek pro kurýrní společnost DPD, prostřednictvím které posíláme balíčky pro naše zákazníky, a Vy nám tak můžete poslat pohodlně zboží zpět.

 

Ve Formuláři na vrácení zboží najdete instrukce, jak postupovat v případě vrácení zboží. Je pouze na Vás, zda si vyberete vrácení peněz nebo si budete přát zboží vyměnit za jiné. My Vám, bez zbytečných prodlev, vrátíme peníze na váš účet (nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží) nebo Vám zašleme jiné zboží. V případě, že jste platili kartou online, peníze Vám pošleme zpátky na tuto platební kartu.

 

Více informací naleznete v Obchodních podmínkách ZDE.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší zákaznické lince +420 552 304 048 v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo e-mailem na info@lederzentrum.cz.

 

Tým LEDERZENTRUM
Copyright © 2017 Lederzentrum ČR Všechna práva vyhrazena! [All rights reserved]