.

GLD Stift ND 40 ml

Při renovacích usně tmely Flüssigleder a Leder Filler musíme povrch výplně různě tvarovat. Ve většině případů nám k tomu postačí pouze špachtle. U některých rozsáhlejších renovací nebo rekonstrukcí povrchu ale není možné požadovaného tvaru dosáhnout pouze špachtlí. Jelikož tyto elastické tmely není možné přebrušovat a roztírat za sucha musíme použít GLD-Stift, který povrch tmelu jemně naleptá a umožní nám tak s ním dále pracovat.

401 Kč
Počet
Skladem
Kód: 850583

NÁVOD K POUŽITÍ:

Sejměte uzávěr a několikrát zatlačte na filcový hrot až dojde k jeho naplnění rozpouštědlem. Přebytek tekutiny otřete čistým savým hadříkem. Lehce přetírejte tmel až dojde k dosažení požadovanému tvaru. V případě potřeby je možné tmel za mokra lehce přebrousit brusnou poduškou Leder Schleifpad. Ponechejte vyschnout. Vždy pracujte s malým množstvím přípravku. Zabraňte potřísnění povrchu usně! Příliš mnoho přípravku muže způsobit rozmazání tmelu.

TIP:

Tužkou GLD-Stift ND je také možné odstranit silná zabarvení usně textilním nebo tiskařským barvivem. Tuto aplikaci ale doporučujeme pouze profesionálním renovátorům. Filcový hrot tužky je vyměnitelný. Proto jej v případě jeho znečištění můžeme vyměnit za nový. Tužka postačí k několikanásobnému užití.

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Určené pouze pro opravy hladké usně s pigmentovou povrchovou úpravou!

VIDEOTUTORIÁL:

850583

No related products...