.

Cabrioverdeck Pflegeset

Tento set kombinuje výborné čistící vlastnosti prostředku Cabrioverdeck Reiniger, který důkladně a šetrně odstraní většinu běžných skvrn, nečistot a zbytků předchozích impregnací a výborné ochranné vlastnosti prostředku Cabrioverdeck Imprägnierung, který vytváří na povrchu střechy neviditelnou bariéru, která intenzivně chrání před skvrnami, znečištěním a povětrnostními vlivy. Výsledkem je pak dokonale vyčištěná a ošetřená střecha vašeho miláčka.

OBSAH BALENÍ:

• Cabrioverdeck Reiniger, 500 ml

• Cabrioverdeck Imprägnierung 500 ml

• Čistící houba

• Utěrka z mikrovlákna

• Kartáček

• Návod k použití

• Přepravní taška

1 000 Kč
Počet
Skladem
Kód: 21047

NÁVOD POUŽITÍ:

KROK PRVNÍ: Čištění povrchu Cabrioverdeck Reiniger 500 ml - Jemný čistič na látkové střechy (velmi vhodný také na textil a mikrovlákna jako Alcantara). 
Před použitím čistič protřepejte a vždy nejprve použijte na skrytém místě! 
Na suchý nebo mírně vlhký povrch nastříkejte čističem celou plochu (pouze malé množství, v případě potřeby raději opakujte) a rozetřete houbičkou. Pomocí čisticího kartáče odstraňte skvrny a zelené vrstvy. U odolných skvrn nastříkejte čisticí prostředek opakovaně, zapravte do struktury materiálu a nechte déle působit. 
Po zapravení do materiálu nechte čistič působit 5–10 minut ve stínu (nevystavujte slunci ani jinému zdroji tepla) a poté opláchněte čistou vodou (nejlépe vysokotlakým čističem), dokud se nečistoty i čistič nevypláchnou. Nechte zaschnout a poté podle pokynů naneste vrchní impregnaci střechy kabrioletu.

KROK DRUHÝ: Impregnace povrchu Cabrioverdeck Imprägnierung 500 ml - Vysoce odolná impregnace na střechy kabrioletu chrání celou střechu a především utěsňuje silně namáhané záhyby a švy. 
Nejdříve vyzkoušejte na skrytém místě.

Před aplikací překryjte veškeré lakované a skleněné plochy, v případě potřeby je přelepte. Poté nastříkejte v tenké vrstvě rovnoměrně na čistou a suchou střechu kabrioletu ze vzdálenosti přibližně 40 cm (metoda křížového nástřiku). Poté nechte zaschnout. Doporučujeme dvojí nanesení. Po vyčištění nebo vyprání impregnaci opakujte.

Obsah balení postačí k pravidelné údržbě 1-2 střech automobilu. Přesná spotřeba závisí na stupni znečištění konkrétní střechy.

21047

No related products...